Kimya Tesisat Dizaynı ve İmalatı

Tesisat Tasarımı ve İmalatı

Reaktör grubu arasındaki veya üretim ile depo arasındaki St37 veya paslanmaz çelik tesisat işleri, tüm proje önce 3D ortamda planlandıktan sonra konusunda uzman montaj ve kaynak ustalarımız ile imal edilerek testler ardından tarafınıza teslim edilmektedir. İstenildiği takdirde tüm kaynaklar için röntgen ve benzeri NDT testler uygulanabilmektedir. Titiz kaynak işçiliği ve daimi teknik kontrol sayesinde imalat kalitesi kaynak görüntülerinden anlaşılabileceği gibi test esnasında onaylanan kusursuzluktan da görülebilmektedir.
 
Tesisat projesi mühendis kadromuz tarafından incelenip 3D modellemesi yapıldıktan sonra karşılıklı inceleme neticesinde tüm boruların geçeceği güzergahları, paralellikleri ve ara mesafeleri saptanmakta, tüm konsol ve kaide ölçüleri imalat öncesinde belirlenmektedir. Dolayısıyla imalat sonunda herhangi bir sürpriz ile karşılaşılmadan, arzu ettiğiniz tesisat tarafınıza teslim edilmektedir.
 
Tesisat içerisinden geçen akışkanlara uygun son kat boya, istenildiği takdirde kumlamanın ve astarın ardından tesisata uygulanarak boya ömrünün uzun olması sağlanır. Tesisat üzeri vanalar, kondenstoplar, pislik tutucular tarafımızdan yerleştirildiği gibi ultrasonik, radar, pHmetre, kümülatif sayaç gibi ileri ölçüm sistemlerini ve otomatik kontrollü vanaları içeren PLC otomasyon opsiyonları da tarafınıza sunulmaktadır.  Vana gruplarının kontrolü için paslanmaz çelikten imal eskiz haritalar ve hat kodları ile tüm işletmeye görsellik katılmaktadır.

Reaktör ihtiyaçları için lütfen sayfamızı ziyaret edin.

Endüstriyel tank ihtiyaçları için lütfen sayfamızı ziyaret edin.